פסקו שיווק - אודות

מי אנחנו

פסקו שיווק מתמחה באספקה של חומרי ניקוי ומוצרי נייר איכותיים לעסקים באזור השרון.

פסקו שיווק בבעלות כפיר פסקו,  מעניקה פתרונות מקיפים ומשתלמים המותאמים לכל עסק, בהתאם למאפייניו הייחודים.
המרכז הלוגיסטי של פסקו שיווק ממוקם בנווה ימין (בצמוד לאזור התעשייה של כפר סבא) ומשתרע על כ-180 מטרים. במקום ניתן להתרשם מלמעלה מ-800 מוצרי ואביזרי ניקיון הקיימים במלאי שוטף. זמינות המוצרים מבטיחה טיפול בכל הזמנה ביעילות ואספקה מהירה עד לבית העסק. 

איכות המוצרים שנבחרים על ידי פסקו שיווק הינם מקור גאוות החברה. כזכיינית של חברת קליר כימיקלים בע״מ וכמשווקת בלעדית באזור השרון, מציעה פסקו שיווק ללקוחותיה מוצרי ניקיון, אבזרי ניקיון ומוצרי נייר וטואלטיקה של מותגים בינלאומיים מובילים בארץ ובעולם.  

חיסכון משמעותי בנייר מושג באופן מידי הודות לאיכות גבוהה ומתקדמת של מוצרי החברה. הספיגה המקסימלית ונוחות השימוש במתקני הנייר המעוצבים, מונעים בזבוז מיותר של נייר ובכך תורמים לחיסכון ולשמירה על איכות הסביבה.

ייעוץ והדרכה מקצועיים בכל הנוגע לבחירת חומרי ניקוי והתאמתם לסוג משטחים והדרכה אישית בבית העסק על אופן השימוש בכל אחד מחומרי הניקוי, מתבצעים לפני תחילת השימוש, על מנת להבטיח השגת תוצאות מבריקות בצורה מקסימלית.

אחריות מלאה על כל מתקני הנייר שהחברה מספקת. יתרון זה מאפשר ללקוחות שמירה על חדרי שירותים ורחצה אסתטיים והקפדה על היגיינה מלאה, בצורה נוחה וללא צורך לדאוג לתחזוקת המתקנים.

בזכות השירות הכולל מערך של סוכני שטח האחראים על מתן מענה זמין וההקפדה על יחס אישי וקשוב לכל לקוח, מצליחה פסקו שיווק להבטיח את שביעות רצון לקוחותיה לאורך זמן. 

לקוחות מרוצים מהווים את מקור גאוות החברה. לקוחות החברה כיום משתייכים למגוון רחב של ענפים במשק: מוסדות חינוך, בתי כנסת, חדרי כושר, מסעדות, חברות ניקיון, משרדים, בתי הארחה ועוד.

פנו אלינו ונגיע עד אליכם להצגת מגוון מוצרי הניקיון שלנו, ללא התחייבותצרו קשר

פסקו שיווק בפייסבוק

מלאו פרטיכם

שירות מחדרה ועד פאתי רחובות
במשלוח מתחת ל500 ש"ח עלות משלוח בהתאם לגודל ההזמנה