בלוג - כלים לשימוש חד פעמי

כלים חד פעמיים בסיטונאות

אתם מתכננים אירוע משפחתי גדול ואתם כבר יודעים מראש , כלים, כלים בכמויות! חלק צריך לשטוף אם סבון חלק אם מסיר שומנים, חלק צריך להשרות לילה וחלק פשוט אומרים, טוב נו לא יורד. עוד לפני כל ההכנות רק המחשבה על הכלים גורמת לעייפות, אז אתם אומרים לעצמכם, כלים חד פעמיים, כן למה לא, כולם משתמשים בהם לפיקניקים ולקייטרינג אז למה לא אנחנו. אז אתם יוצאים לסופר ומתחילים לקנות ומבינים שכל העסק של כלים חד פעמיים לא זול, בסופרים מוכרים בכמויות קטנות ובמחירים גבוהים, אז אתם גם עכשיו מתבאסים ולא יודעים מה עדיף, להוציא הרבה כסף ולא לדאוג לכלים או לנקות הרים של כלים, סירים, סכום, כוסות וכו...

כלים חד פעמיים בסיטונאות

כאן אנחנו נכנסים, אצלנו תוכלו לקנות כלים חד פעמיים בסיטונאות מסוגים שונים לכל מטרה, תוכלו לשלב כוסות פלסטיק עם צלחות ומפיות, מגשיות אם תבניות אלומיניום. אם אתם צריכים את זה יש לנו. והכי כיף אתם יכולים לקנות הרבה כלים חד פעמיים מכל מיני סוגים בכמויות הרבה יותר גדולות במחירים נמוכים ממה שאתם יכולים למצוא בסופרים.

כלים חד פעמיים בזול

טוב טוב בסדר, אתם קוראים ואומרים, הכל טוב ויפה אבל מה לגבי המחיר? בסופו של דבר אתם רוצים לצאת אם הרבה כלים חד פעמיים אבל עדיין אם כסף בכיס, בסופרים יקר אבל מה אצלכם אתם אומרים?
בואו נגיד לכם שביחס לכמות אתם תראו שהמחירים מאוד נוחים, ברור שאנחנו ממליצים לכם לעשות השוואות מחירים כדי להחליט איפה הכי כדי לקנות. אצלנו אתם תוכלו לקנות בזול, בכמות גדולה, בסיטונאות ובאיכות מרבית כדי שכל האירוע יעבור בכיף ואף אחד לא יצטרך לעשות אף כלי.
פשוט כולם זורקים הכל וגמרנו.

סוגי כלים חד פעמיים

אז דיברנו על כמויות גדולות, דיברנו על מחירים נמוכים, אבל מה לגביי הסוגים של הכלים החד פעמיים שלנו, מה בכלל יש לנו להציע לכם. שאלה מצויינת. אז כמה שורות מה שתוכלו למצוא אצלנו זה

  1. כוסות נייר, כי תמיד צריך כוס לקפה או תה שאפשר לקחת לדרך
  2. מגשיות לסלט, מאוד נוח לעבודה, שמים מה שאוהבים בפנים אוכלים וזורקים, פשוט ונוח
  3. תבניות אלומנים, כי הינו צריכים להביא איתנו משהו למסיבה ולא רצינו לקחת מגש חזרה הביתה
  4. צלחות פלסטיק, בסופו של דבר צריך לשים את האוכל על משהו, מומלץ על צלחת

אז מה אתם אומרים? אתם כבר פה, תדפדפו בעמודים, כלים חד פעמיים בסיטונאות לא חסר, תבחרו מה שאתם צריכים ואנחנו נצור עמכם קשר ונעשה לכם חיים כלים ( כלים - כאילו קלים אבל במצחיק... לא משנה ), קלים.

מחכים לשמוע מכם!

 


צרו קשר

פסקו שיווק בפייסבוק

מלאו פרטיכם

שירות מחדרה ועד פאתי רחובות
במשלוח מתחת ל500 ש"ח עלות משלוח בהתאם לגודל ההזמנה